MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 17388440
nr 1738 8440
Fåtölj
1960-tal, svart skinn, snurrbar
Kondition: fanersläpp på fotställning
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:39:52
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)